Mircea Marian: „Așa va arăta o trecere de pietoni din Cluj: suprailuminată cu LED-uri, dar doar când trece un pieton…. pe noi, ăștia din București …”

Actualizat: 19 aprilie 2018, 10:00

Primăria Cluj a anunțat că 21 de treceri de pietoni vor fi suprailuminate în 2018. Vestea a ajuns și la București și a fost comentată de jurnalistul Mircea Marian.

Pe Facebook, jurnalistul Mircea Marian a scris: „Așa va arăta o trecere de pietoni din Cluj: suprailuminată cu LED-uri, dar doar când trece un pieton.
Lucrătura dracului, pe noi, ăștia din București, ne ajută să trecem strada cu bine încă o donație la catedrală.

Mircea Marian: „Așa va arăta o trecere de pietoni din Cluj: suprailuminată cu LED-uri, dar doar când trece un pieton.... pe noi, ăștia din București ...” 1

#DuamneAiută

Advertisements
error: Content is protected !!