Cluj. Auchan face angajări la Turda pentru noul magazin!

Updated on mai 15, 2020 Retailerul Auchan face angajări la noul magazin din Turda.

„Dacă ești o persoană dimanică, motivată și pricepută la activități comerciale, te așteptăm în echipa noastră. Aplică acum și dezvoltă-ți o carieră de succes”, transmit reprezentanții magazinului, potrivit turdanews.ro.

Auchan face angajări

Auchan face angajări la magazinul din Turda:

Manager Comercial

Profil candidat:
– Studii superioare absolvite;
– 1-3 ani experienta comerciala;
– Excelente abilitati de comunicare si relationare;
– Bun formator

Responsabilitati:
– Asigura formarea si integrarea noilor angajati;
– Organizeaza activitatea echipei din subordine (verifica planificarea angajatilor, sedinte zilnice);
– Gestioneaza activitatea segmentului alocat;
– Verifica si monitorizeaza comenzile de marfa pentru a asigura necesarul de marfa la raft;
– Asigura implantarea corecta a produselor;
– Mentine relatia cu clientii si raspunde sugestiilor acestora.

Poți aplica AICI.

Manager Case si Planificare
– Studii medii/superioare absolvite;
– Cunostinte operare calculator;
– Persoana responsabila, cu bune abilitati de comunicare si relationare, atenta la detalii.

– Gestioneaza personalul pe linia caselor de marcat si a caselor periferice, asigurand fluiditatea circularii clientilor;
– Verifica buna functionare a caselor de marcat la inceputul fiecarei zile si intervine imediat cand apar probleme;
– Asigura preluarea corecta si predarea catre Trezor a remiterilor de la casieri;
– Verifica inchiderea tuturor caselor la finalul zilei.

Cei interesați pot trimite CV-ul și la adresa de email: resurseumane@auchan.ro

error: Content is protected !!