Donuteria Memo sărbătorește marți, 7 iunie, un an de la deschidere. Cu această ocazie administratorii au pregătit o surpriză pentru clienți.
Pe Facebook,
Donuterie a scris: „Cluj, mâine aniversăm 1 an de la deschidere! Tocmai de aceea, primii 200 de clienți care ne vizitează la Donuterie Memo primesc un donut din partea casei!”
Potrivit descrierii: „În iunie 2015 am deschis primul magazin din Cluj-Napoca unde am fost copleşiţi de entuziasmul cu care am fost primiţi şi ni s-a confirmat, încă o data, că ceea ce facem, facem bine. Am încheiat anul 2015 cu 3 magazine deschise în Cluj-Napoca şi cu pregătiri de inaugurare şi în alte oraşe.
Donuteria e un loc pentru prieteni şi nebuniile lor, e dulcele de lângă cafea, partea bună a unui început, mijloc şi final de zi, motiv de postare, Insta, snap şi selfie. Gogoșile de la Donuterie sunt ca tine: frumos crescute, dulci, cu diferite toppinguri și de diferite forme. Alege care-ţi place şi fă-le o surpriză şi celor dragi. Sau nu!”

