Vlăduța Lupău, infectată cu COVID19. „De unde am contractat virusul?”

Updated on octombrie 29, 2020 Cântăreața de muzică populară, Vlăduța Lupău, a declarat că a fost infectată cu COVID-19.

Ea le-a transmis fanilor un mesaj în care îi sfătuiește să se protejeze și să nu ignore simptomele pe care le prezintă, oricât ar fi de banale.

Vlăduța Lupău, infectată cu COVID19. „De unde am contractat virusul?” 1

„Dragii mei… vreau să vă spun că în urmă cu câteva zile am avut simptome specifice unei răceli, ca atare am luat decizia de a merge și a mă testa iar răspunsul din păcate a fost unul pozitiv. 🦠✅ Ei bine, momentan pot să spun că fac parte dintre cei care am contractat acest virus având forme ușoare care sper să rămână așa 🙏🏼

Timp de 14 zile, așa cum este protocolul voi sta în izolare.

Cu siguranță întrebarea voastră la fel ca și a mea este “De unde am contractat virusul?” … nu știu nici eu, mai ales că nici nu am fost prezentă la niciun eveniment de când s-au interzis pe plan național.

Vă îndemn pe toți cei care credeți că aveți simptome de răceală, să vă faceți testul cât mai rapid pentru a nu răspândi mai departe acest virus. Vă doresc sănătate multă tuturor și să ne vedem cu bine! 😟🙏🏼”, a fost mesajul transmis de cântăreață.

Advertisements
error: Content is protected !!