Updated on august 28, 2018 Un biciclist a avut ghinionul să întâlnească o pasageră neatentă. Biciclistul a fost rănit grav după ce o pasageră nu s-a asigurat și a deschis portiera pentru a coborî.
Conform unui comunicat IPJ Cluj, la data de 27 august a.c., în jurul orei 10:00, un biciclist în vârstă de 23 de ani, din municipiul Bacău, care circula pe strada Universităţii, din Cluj-Napoca, a fost accidentat grav, informează someseanul.ro.
(foto arhiva)
Totul s-a întâmplat se pare că din cauza faptului că femeie în vârstă de 24 de ani, pasager într-un autoturism, a deschis uşa acestuia pentru a coborî, fără a se asigura în prealabil. În cauză se continuă cercetările pentru stabilirea împrejurărilor exacte în care s-a produs accidentul și luarea măsurilor legale.