Video Cluj: TRAGIC! Tânără de 19 ani, târâtă într-o parcare și abuzată de un individ necunoscut

Updated on februarie 25, 2017 Întâmplare tragică pentrui o fată de 19 ani din Cluj. Ea susține că a fost violată și jefuită într-o parcare din oraș.

Fata se plimba singura pe strada seara tarziu artunci cand un individ a acostat-o, a tarat-o intr-o parcare, unde a abuzat-o, informează stirileprotv.ro.

Video Cluj: TRAGIC! Tânără de 19 ani, târâtă într-o parcare și abuzată de un individ necunoscut 1

Incidentul s-a petrecut chiar in miezul noptii. Tanara de 19 ani, de loc din Cluj Napoca, se plimba singura pe un bulevard din cartierul Gheorghieni. Atunci, sustine tanara, un individ s-a apropiat de ea, a abordat-o, apoi a devenit violent si a dus-o cu forta intr-o parcare din apropiere. Aici a obligat-o sa intretina relatii intime.

Apoi i-a luat fetei telefonul mobil, banii si a fugit. Tanara a mers la politie sa depuna plangere si fost supusa unui examen medical . Politistii au deja un cerc de suspecti si au deschis un dosar penal pentru viol si furt calificat.

Vezi aici Video:

Revenim cu detalii!

Advertisements
error: Content is protected !!